Card 1c Card 1d Card 1h Card 1s Card 2c Card 2d Card 2h Card 2s Card 3c Card 3d Card 3h Card 3s Card 4c Card 4d Card 4h Card 4s Card 5c Card 5d Card 5h Card 5s Card 6c Card 6d Card 6h Card 6s Card 7c Card 7d Card 7h Card 7s Card 8c Card 8d Card 8h Card 8s Card 9c Card 9d Card 9h Card 9s Card 10c Card 10d Card 10h Card 10s Card 11c Card 11d Card 11h Card 11s Card 12c Card 12d Card 12h Card 12s Card 13c Card 13d Card 13h Card 13s
Sveikiname! Jūs laimėjote!
Žaidimo rezultatai
Laikas:232:324
Taškai:12312
Laiko premija:1234
Bendras rezultatas:3424
Jūsų statistika
Geriausias rezultatas:3432Data:YYYY-MM-DD
Laimėta žaidimų:32Vidutinis rezultatas:321232
Žaista žaidimų:62Vidutinis rezultatas:321233
Laimėjimų procentais:23%
Pamėkite mus Facebook’e!
 

Žaisti dar kartą
Jūsų statistika
Pasirinkite rezultatų skaičiavimą
 Taškų negauta
 Standartinis taškų skaičiavimas be laiko
Standartinis taškų skaičiavimas pagal laiką
 „Vegas“ taškai
Viena rūšis
 Dvi rūšys
 Keturios rūšys
Pagrindinė statistika
Žaista žaidimų:
Laimėta žaidimų:
Laimėjimų procentais:
Daugiausiai laimėta iš eilės:
Daugiausiai pralaimėta iš eilės:
Dabartinis rezultatas:
Rezultatų statistika
Geriausias rezultatas:
Data:
Vidutinis laimėto žaidimo rezultatas:
Bendras rezultatų vidurkis:
Laikas ir ėjimai
Bendras žaistas laikas (sekundėmis):
Vidutinis laimėto žaidimo laikas (sekundėmis):
Bendras ėjimų skaičius:
Vidutinis laimėto žaidimo ėjimų skaičius:
Vidutinis laimėto žaidimo ėjimų per valandą skaičius:
Nustatyti iš naujo
 
Uždaryti
Informacija

Pamėkite mus Facebook’e! Visada galite ten įrašyti klausimą.

 

Svarbūs spartieji klavišai

Įjungti viso ekrano režimą:F11 (palaiko dauguma naršyklių)
Anuliuoti ėjimą:Ctrl+Z
Dalinti kortas dar kartą:F2
Uždaryti dialogo langas:Esc

Apie Pasjansą „Voras“ (Spider Solitaire)

Žaidimo pavadinimo kilmė nėra aiški. Labiausiai tikėtina, kad šiam žaidimui pavadinimas suteiktas dėl aštuonių voro kojų, atitinkančių aštuonias pagrindines krūveles, kurias reikia užpildyti kortomis, kad būtų įveiktas žaidimas. Skirtingai nuo kitų populiarių tokio tipo žaidimų Pasjansas „Voras“ žaidžiamas su dviem kortų kaladėmis (tai yra su 104 kortomis). Supaprastintose versijose kortos turi tik vieną spalvą (lengviausia versija) arba dvi spalvas (vidutinio sunkumo versija). Žaidimas pirmą kartą pasirodė Windows 3.x sistemoje 1991 m., tačiau išpopuliarėjo dėl paplitusio Windows XP naudojimo. Kadangi šis žaidimas yra šiek tiek sudėtingesnis, Pasjansas „Voras“ tapo toks populiarus, kad 2000-ųjų pradžioje šis žaidimas buvo laikomas populiariausiu Windows kompiuteriniu kortų žaidimu.

Kaip žaidžiama?

Kaip ir žaidžiant bet kurį kitą pasjansą žaidimą, šio žaidimo tikslas yra sudėlioti sumaišytas kortas pagal skaičių ir spalvą. Skirtingai nei kituose pasjansuose žaidimuose, „Voras“ Solitaire žaidėjas kortų nededa tiesiai į pagrindines krūveles. Vietoj to žaidėjas dėsto kortas dešimtyje stulpelių. Kai stulpelyje sudedama tos pačios spalvos kortų krūvelė, surikiuota pagal skaičių, karaliui esant apačioje, o tūzui - viršuje, krūvelę galima išimti iš žaidimo ir padėti į pagrindinę krūvelę.

Norint tai padaryti, žaidėjas gali perkelti kortas tarp stulpelių. Korta gali būti dedama tik ant tokios kortos, kurios skaičius didesnis vienu, nepriklausomai nuo jos spalvos, arba į tuščią stulpelį. Tačiau norint perkelti kortų krūvelę, visos perkeliamos kortos turi būti tos pačios spalvos. Galima perkelti tik atverstas kortas. Atidengus užverstą kortą, ją reikia atversti. Be to, kai nebelieka ėjimų, žaidėjas gali išdalinti daugiau kortų iš kortų banko. Kiekvienu tokiu atveju išdalinama dešimt kortų, po vieną kiekvieno stulpelio viršuje. Kortos negali būti dalinamos iš kortų banko, jei kuris nors iš stulpelių yra tuščias. Apskritai žaisti su vienos rūšies kortomis yra gana lengva, su dvejų rūšių – pakankamai sunku, o žaisti su keturių rūšių kortomis yra labai sunku.

Žaidžiant Pasjansas „Voras“ žaidimą internete (panašiai kaip MS Spider Solitaire) taškus galima rinkti tik vienu būdu, neatsižvelgiant į tai, ar žaidėjas žaidžia vienos rūšies, dviejų ar keturių rūšių žaidimą. Visi jie prasideda nuo 500 taškų. Kiekvienas ėjimas (įskaitant atšauktus ėjimus) atima po vieną tašką. Tačiau, kita vertus, surinkęs visą rūšį žaidėjas gauna 100 taškų.

Štai du strateginiai patarimai pradedantiesiems. Pirmiausia pabandykite atversti kuo daugiau kortų žaidimo pradžioje. Kuo daugiau atverstų kortų turėsite, tuo labiau suprasite su kuo turite reikalų ir turėsite daugiau pasirinkimo įgyvendinant savo strategiją. Antra, žaisdami su su daugiau nei viena rūšimi, stenkitės per daug nepripildyti stulpelių skirtingomis spalvomis. Sudėti krūveles pagal spalvą kartais gali būti svarbiau nei atversti užverstas kortas. Tik žaidžiant ilgiau, galite perprasti šių dviejų strategijų balansavimą.

Kontaktai

Galite siųsti mums el. laišką adresu info@pasjansas.eu. Visi klausimai, skundai, padėka ar komentarai yra laukiami.

Šį žaidimą sukūrė Simiade kompanija. Štai kaip galite susisiekti su mumis:

Simiade
Adam Narkiewicz
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
Lenkija
+48 728235409
contact@simiade.com
https://simiade.com/

Uždaryti